5:2
( 1:1, 2:0, 2:1 )
Piták (Schnattinger) – Sedláček, Němec, Zukal, Polesný, Lašák, Rauš, Švejda J. – Štefka, Mach, Novák – Hložánek (A), Peš, Dobiáš – Bachánek, Luža, Matěj – Marek, Sajdl (C), Krejčí
Bizoň (Juda J.) – Broža, Slabý P., Burian A., Ambrož (C), Orsech, Kališ – Juda M., Jaša, Švejda P., Medek, Paleček, Nesvadba, Meluzín, Vedral, Juráň (A), Křenek (A)
09:48 Novák (Sedláček), 27:42 Dobiáš (Mach, Němec), 36:25 Lašák (Štefka, Mach), 58:17 Luža (Matěj, Bachánek), 58:58 Mach
07:43 Vedral (Burian A., Jaša), 48:52 Medek (Slabý P., Paleček)
Jiří Škach - Pavel Mikšík, Tomáš Kučera

V 5. kole zajížděli svěřenci trenérů Kubiše a Nováka na Zimní stadion Václava Nedomanského v Hodoníně, kde se střetli s místním Baníkem. Po nepodařených zápasech v Havířově a v Ledči s Havlíčkovým Brodem tentokrát sahali po bodech.

Velkomeziříčský tým poslal v 8. minutě šikovnou tečí do vedení Zdeněk Vedral. Domácí ale po dvou minutách srovnali a ve druhé části otočili na 3:1. Po vyrovnaném průběhu třetí třetiny a snížení tečí Robina Medka na 2:3 jsme byli blízko vyrovnání. Po ubráněném dvojnásobném oslabení jsme ale svoji šanci v přesilovce nevyužili. Domácí poté v 59. minutě dvakrát skórovali do naší otevřené obrany - z přečíslení dvou na jednoho skóroval Luža a do prázné brány jistil vítězství Hodonína Mach.

V příštím kole nás čeká třetí domácí zápas sezóny. V sobotu 5. října od 17:30 se na našem stadionu utkáme se Slezanem Opava.