5. V Kopřivnici nás zradila střelba, vracíme se bez bodu
V Kopřivnici nás zradila střelba, vracíme se bez bodu

4:2
( 3:1, 1:1, 0:0 )
Bartošák D. (Kubáň) - Zeman, Marek (A), Petrek, Mošnička, Slavík, Bartošák R. (A), Kyanka, Kelnar - Indrst (A), Suchý, Jurek, Pargač, Siekierka, Kubík, Gola, Raška, Fojtík F., Sluštík, Mach (C)
Juda J. (Bizoň) - Ambrož (C), Dolníček, Slabý P., Burian A., Broža, Kališ - Nesvadba, Švejda, Juda M., Medek, Paleček, Ondráček (A), Jaša, Juráň, Křenek (A), Kubiš, Vedral, Doležal, Meluzín
11:26 Marek (Pargač), 16:01 Indrst (Kubík, Sluštík), 16:45 Petrek (Marek, Suchý), 23:39 Jurek (Zeman)
19:44 Jaša (Kubiš, Křenek), 37:34 Medek (Juráň, Kališ)
Václav Šutara - Tomáš Bezděk, Tomáš Vojtášek

Z venkovního utkání v Kopřivnici se vracíme bez bodů. Do utkání se již zapojili útočníci Jiří Ondráček, Jiří Doležal a poprvé se ve velkomeziříčském dresu představil i hlavní trenér Pavel Kubiš.

O výsledku rozhodla již 17. minuta zápasu, kdy domácí dvěma slepenými góly odskočili do tříbrankového vedení. Velkomeziříčští v závěru první třetiny snížili přesilovkovou brankou Tomáše Jaši. Kopřivnice ale v úvodu druhé části opět odskočila. Ve 38. minutě snížil pěknou tečí Robin Medek na 4:2. Tím byl ale brankový účet dnešního zápasu uzavřen. Další slibné příležitosti na korekci stavu většinou končily mimo branku.

V sobotu 12. října od 17:30 nás čeká domácí okresní derby se Žďárem nad Sázavou. Přijďte nás podpořit!